-

Vyhledat text:     
Úvod    Ankety    Mapa webu    Přihlášení    Kontakt
28. 07. 2011

Přeji Evropě mnoho skutečných křesťanských fundamentalistů

Média zneužily tragickou smrt desítek lidí k politickým cílům. Je to pouze pokračování nastoleného trendu diskreditovat všechny, kteří kladou nepříjemné otázky a otevírají nežádoucí témata. Zneužití Norské tragédie na získání politických bodů je odporné a odsouzeníhodné.
 
Je zcela nepochybné, že atentátník v žádném případě nebyl fundamentalistický křesťan, jak tvrdí média. Behring Breivik totiž, pokud je zodpovědný za svoje činy, není vůbec žádný křesťan. Křesťan je totiž člověk, který si váží lidského života, je jeho ochráncem. Skutečný křesťan se snaží dospět k tomu, aby miloval svoje nepřátele a na svém těle zastavoval křivdy. Křesťanství atentátníka je mediální výmysl. Breivik se možná sám za křesťana považoval, ale nevěřím, že by tím mohl zmýlit vzdělané novináře, kteří měli informovat o tragédii. Domnívám se, že způsob, kterým se o tomto neštěstí informuje, jen potvrzuje protidemokratické levicové politické směřování médií. Je dokumentovatelné dlouhodobé nepřátelství vlivných sdělovacích prostředků vůči církvi. A toto byl pro ně trumf, který je potřebné využít, že.

Jsem znechucený z překrucování pravdy. Milí páni novináři, zapište si za uši toto. Skutečným viníkem norské tragédie není vrahovo křesťanství, ale potoky krve, které vy pravidelně vyléváte pomocí televizních obrazovek do našich domovů jen a jen pro peníze. Řeči o posílení demokracie tím, že nedopustíte nastolení nekorektních témat, to je jen důkaz o tom, že demokracie už není. Je to jen dnešní orwelovský newspeak.

Ano, naše chamtivost a pýcha pohřbily naši demokracii, svobodu a zdravý rozum. Nechali jsme si za peníze odsekat vlastní kořeny. Norský vrah není křesťanským fundamentalistou. Je to jen nešťastná figurka, kterou levicové mediální a politické hnutí použije ke skandalizování těch, kteří skutečně usilují o záchranu posledních zbytků úcty k našim předkům, kteří usilují o mravní obrodu společnosti. Jsou zostuzováni ti, kteří volají po důstojnosti našich rodin. Pro budovatele nového člověka je nežádoucí výchova našich dětí k čistotě. Namísto toho jsou ti, kteří brání slušnost brutálně vhozeni do stejného pytle s názvem "Křesťanský fundamentalista".

Hlásím se k politickému směru, který si vymysleli novináři. Jak to musí být krásné být křesťanským fundamentalistou. To vás třeba někdo udeří a vy mu odpustíte a nastavíte druhou tvář. Takový postoj má svůj hluboký význam. Takoví byli skuteční křesťanští fundamentalisté. Takový byl třeba sv. Don Bosco, nebo Jan Maria Vianey. Přeji dnešní Evropě mnoho křesťanských fundamentalistů.
komentáře (19) Autor: Martin