-

Vyhledat text:     
Úvod    Ankety    Mapa webu    Přihlášení    Kontakt

Počet zobrazených článků: 7 (z celkem 7 nalezených)

Vydáno28. 07. 2011

Přeji Evropě mnoho skutečných křesťanských fundamentalistů

Média zneužily tragickou smrt desítek lidí k politickým cílům. Je to pouze pokračování nastoleného trendu diskreditovat všechny, kteří kladou nepříjemné otázky a otevírají nežádoucí témata. Zneužití Norské tragédie na získání politických bodů je odporné a odsouzeníhodné.
komentáře (19) Autor: Martin
Vydáno26. 02. 2011

Rozhovor, který nesměl vyjít

Včera se obrátil redaktor Mladé fronty Dnes Ondřej Šťastný na předsedu Akce D.O.S.T. Ladislava Bátoru se žádostí o poskytnutí rozhovoru. Ten nakonec po delším váhání svolil, ovšem pod podmínkou, že do jeho odpovědí nebude před jejich publikováním zasahováno.

Važený pane Bátoro, ak jsme se telefonicky domluvili, zasílám dotazy. Protože mi i nadále velmi záleží NA KOREKTNÍCH VZTAZÍCH, odpovězte prosím jen na to, co se Vám zdá přijatelné.

Předem děkuji za odpovědi, o které prosím pokud možno do cca 17 hodin.

S pozdravem, Ondřej Šťastný, reportér MF DNES

Milý pane Šťastný, pěkné otázky. Jste fajn chlap, protože držíte slovo. Proto jsem také odpověděl na všechny a doufám, že ASPOŇ ČTENÁŘŮM se mé odpovědi budou zamlouvat. Pokud v tom nebudete škrtat, v což věřím.

S pozdravem Ladislav Bátora

komentáře (14) Autor: Martin
Vydáno28. 08. 2009

Nekupujte Reflex!

Nepatřím k příznivcům Jiřího Paroubka, spíše k jeho odpůrcům. Dalo by se říci, že ho považuji za nebezpečného člověka, ale to patří do jiného článku. Přiznám se, ano, pobavilo mne, když vyklípal žloutek z ucha. Včera mě ale skutečně šokovalo, co všechno si mohou dovolit novináři z Reflexu.
komentáře (29) Autor: Martin
Vydáno23. 06. 2008

Vyhlášení výsledků další televizní ankety

S anketami se v televizi roztrhl pytel. Po anketě Týtý na Nově je to Hvězda mého srdce na ČT1.
komentáře (35) Autor: Martin
Vydáno12. 06. 2008

Jsou fotbalisté elitou národa?

Díváte se na fotbalové mistrovství? Máte radost, když naši vstřelí gól? Křičíte přitom? Ano, taky to prožívám, ale zároveň si všímám i něčeho jiného.
komentáře (18) Autor: Martin
Vydáno24. 05. 2008

Jak nás ovlivňuje bulvár...

Zítra bude ve 2. čtení toto: "Mně na tom pramálo záleží, abych byl posuzován od vás nebo od nějakého jiného lidského soudu. Ale ani já sám neposuzuji. Moje svědomí mně sice nic nevyčítá, ale tím ještě nejsem ospravedlněn. Úsudek o mně patří Pánu."

Pavel se zdráhá vynášet soudy, nezajímá ho, co si o něm myslí druzí, důležité je pro něho to, jakým je ve skutečnosti. Jak ho vidí Bůh. Máme stejný životní postoj, nebo se přidáváme k těm, co rádi kriticky hodnotí druhé a bědují nad tím, co všechno je úpadek?
komentáře (24) Autor: Martin
Vydáno13. 04. 2008

Zase jsem se nechal zlákat ke sledování udílení cen Týtý...

Na televizi se dívám málo. Na Novu asi nejméně. Ale pokud se dívám, asi jsem plný očekávání.
komentáře (21) Autor: Martin